USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Patzcuaro Rooms 40 Patzcuaro Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Patzcuaro Rooms 40

Avanceret Booking
2026-08-02
2026-08-03

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

15

Patzcuaro Rooms 40


Områdets attraktioner, herunder AV Galeria og Plaza Vasco de Quiroga, ligger en kort gåtur fra Patzcuaro Rooms 40.

Templo de San Francisco og Nuestra Señora de la Salud-basilikaen kan nås på henholdsvis 7 minutters gang og 12 minutters gang. Gæsterne kan nå Pátzcuaro centrum på 10 minutter til fods.

Nogle værelser har en terrasse, en balkon og et skrivebord som hjælper dig med at slappe af efter en travl dag.

En række restauranter såsom La Terraza og Restaurantes La Wera tilbyder mexicanske specialiteter, bare 300 meter væk.

  • Lokale seværdigheder
  • El Sagrario
    384 km
  • Temple Sagrario
    387 km
  • Basque of Quiroga Square
    382 km
  • Pila de San Miguel
    204 km
  • Templo de San Francisco
    332 km
  • Iglesia de la Compania
    465 km
  • el hospitalito
    482 km
  • Vasco de Quiroga Statue
    375 km
  • Lufthavne
  • Uruapan Lufthavn
    47 km

På hotellet

General

  • Wi-Fi

Måltider og drinks

  • Kedel
  • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

På værelset

  • Patio
  • Te- og kaffefaciliteter
  • Fladskærms TV

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 12:00 indtil 17:00
Udtjekning: indtil 12:00

Ofte stillede spørgsmål

  • 🌇

    Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra det Patzcuaro Rooms 40 hotel?

    Det vil tage dig en 10 minutters gang at komme til byens centrum fra det Patzcuaro Rooms 40 hotel.
  • 💵

    Hvor meget koster det at reservere et værelse i et Patzcuaro Rooms 40 hotel?

    Den gennemsnitlige pris for et værelse på et Patzcuaro Rooms 40 hotel er 29$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale.
  • Inkluderer værelserne på det Patzcuaro Rooms 40 hotel et arbejdsområde?

    Ja, du vil finde arbejdsrum i nogle værelser på det Patzcuaro Rooms 40 hotel.

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din vurdering

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-08-02
2026-08-03

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Patzcuaro Rooms 40, Mexico

Calle Romero Centro Patzcuaro 40, Pátzcuaro, Mexico

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © hotelesmichoacanmexico.com

All rights reserved